خانه / سخنرانی ها / مشروح سخنان حجت الاسلام اعرافی در ستاد حجت الاسلام روانبخش

مشروح سخنان حجت الاسلام اعرافی در ستاد حجت الاسلام روانبخش

سه شنبه شب ۴ اسفند، با حضور حجت الاسلام اعرافی و پدر مرحوم یحیی زاده، ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روانبخش حال و هوای دیگری را تجربه کرد. در این مراسم به یاد ماندنی، حجت الاسلام اعرافی در بیاناتی حمایت صریح خود را از منتخب لیست ائتلاف اصولگرایان در حوزه انتخابیه تفت و میبد اعلام کرد. بعد از ایشان سخنان حجت الاسلام روانبخش و همین طور حاج آقا یحیی زاده نیز انجام گرفت. مشروح سخنان این بزرگواران در ادامه آمده است:

حجت الاسلام اعرافی در بیانات خویش با اشاره به تلاش دشمنان در تغییر رویه انقلاب اسلامی و تغییر مسیر مجلس شورای انقلاب اسلامی با فرستادن نمایندگانی وابسته به خودشان، افزود: ما به لطف خدا و با دستورات و تاکیدات مداوم رهبر انقلاب، نمایندگانی مومن و انقلابی و ولایی را به مجلس می فرستیم.

ایشان در ادامه افزود: ما امشب اینجا آمدیم تا با معمار انقلاب و با مقام عظمای ولایت پیمان ببندیم، به کسانی رأی خواهیم داد که مواضع انقلابی محکم داشته، و یار و یاور رهبری بودن را فراموش نکرده اند، به کسانی که سابقه آنها روشن است، به کسانی که داخل جبهه دشمن نیستند و امروز ما ارجح را انتخاب خواهیم کرد.

با بیان این مقدمه، حجت الاسلام اعرافی ادامه دادند: اصلح از نظر ما، کسانی هستند که در همه کشور و مخصوصاً در یزد از ائتلاف بزرگ اصولگرایان به پشتیبانی ایت الله یزدی، مصباح و موحدی کرمانی پیشنهاد شدند. مردم به این موضوع اهتمام و به این نظر احترام کنند، امروز وظیفه ما اعتماد به این لیستی است که در میبد و تفت و بقیه کشور ارائه شده است. به لیستی که در آن افراد ثابت قدم بوده و اتخاذ مواضع خوب داشته و دلداده مواضع دشمن نبوده، یعنی حجت الاسلام روانبخش

ایشان افزود: در این مدت مانده از تبلیغات کار ناشایست نکنیم و دیگران را تخریب نکنیم و فقط کاندیدای خود را تبلیغ کنیم. دیگر کاندیداها نیز وظیفه خود دانسته و آمدند و هر کسی نظری دارد و ما هم نظرمان همین مدافع راستین انقلاب است. و ان شاءالله عزیزی است که به مجلس می رود و اگر به مجلس رفتند باید مدافع انقلاب باشد (تکبیر)

ایشان در ادامه سخنان حماسی خود گفت: نماینده باید در فشار بوق های استکباری تکان نخورد، به خود لغزش راه ندهد، سست نشود، باید کسی که انتخاب می شود و ان شاءالله اصلح انتخاب می شود، به تک تک مردم توجه خاص کند، مشکلات را بشنود و منتقل کند ، او رای را از مردم گرفته و مدیون مردم است، مسئولین مدیون مردمند. نباید از مواضع انقلابی و مردمی کوتاه بیایند، شنیدن و حل مشکلات مردم را در برنامه داشته باشند. ما پیمان می بندیم تا زمانی که نماینده با انقلاب همراه و تا زمانی که با مردم باشد.، میثاق ما با او باقی است(تکبیر)

در ادامه با دعای ایشان، تریبون به حجت الاسلام روانبخش رسید. حجت الاسلام روانبخش با سلام و خوش آمدگویی به حجت الاسلام اعرافی و پدر مرحوم یحیی زاده، سخنان خود را اینگونه شروع کرد: ما در دامان حضرت ایت الله اعرافی، بزرگ شدیم و اگر چیزی می دانیم از ایشان است. انقلاب را با شجاعت ایشان همراه بودیم و آموختیم. ایشان تنها شخصیتی بود که قبل از انقلاب با شمشیر نماز جمعه را برگزار می کرد، ایشان حتی در خطبه ها شاه را صراحتاً لعنت می کرد…

ایشان با توضیحات کوتاه دیگری، خاطره ای از حضور استاندار در دولت موقت در حضور آیت الله اعرافی افزودند: آیت الله اعرافی مشکل بزرگ مردم یزد را کمبود آب اعلام کرد و فرمود: باید از زاینده رود و کارون آب بیاورید. استاندار نیشخندی زد و کمی بعد از جلسه رفت. از آنها پرسیدم چرا رفتید؟ گفتند این شیخ آبروی ما را می برد. طولی نکشید که اولین لوله آب را از کوهرنگ آوردند. این موضع چیزی بود که سالها بعد رهبر انقلاب در یزد به آن اشاره کرد. حیات این استان به آب بسته است. خدا به این مرد الهی این دید وسیع را داده بود و راه را به او نشان داده بود.

در ادامه نیز در مورد مرحوم یحیی زاده بیاناتی ایراد کردند و برنامه ها و حواشی فعالیت های این چند روز به مردم ارائه شد و حضار برای دقایقی کوتاه شاهد حضور پدر مرحوم سید جلال یحیی زاده بودند. ایشان با اذعان به اینکه سالهاست حجت الاسلام روانبخش را می شناسند، از مردم درخواست کردند به ایشان رأی بدهند.

در ادامه مراسم، با حضور حجت الاسلام اعرافی، حجت الاسلام روانبخش و پدر مرحوم یحیی زاده، نمایشگاه فاطمیه در کنار ستاد، که به همت خواهران برپا شده بود، افتتاح شد. میهمانان ویژه این شبِ به یاد ماندنی پس از آن وارد ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روانبخش شدند و برای دقایقی جلسه تشکیل شد. بعد از جلسه ذکر توسلی به حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) صورت گرفت و ضیافت اشکها برای مادر سادات برگزار شد.

حجت الاسلام اعرافی و حاج آقا یحیی زاده، با بدرقه ویژه حجت الاسلام روانبخش، ستاد را ترک کردند…

IMG_5447

IMG_5448

IMG_5452

IMG_5467

IMG_5469

IMG_5483

IMG_5487

IMG_5497

IMG_5501

IMG_5530

IMG_5538

IMG_5552

IMG_5653

IMG_5680

یک دیدگاه

  1. یک دنیا ممنون.من از طرفدارهای پروپا قرص سایتتون هستم.دائما سر میزنم و از مطالب جدیدتون استفاده می کنم.خیلی خیلی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *