خانه / بازتاب ها / مرتضی آقا تهرانی: آقای روانبخش وجودشان در مجلس خیلی مفید است

مرتضی آقا تهرانی: آقای روانبخش وجودشان در مجلس خیلی مفید است

برج نیوز:

مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ایران است. ایشان در مورد شخصیت و خصوصیات اخلاقی و اجرایی حجت الاسلام و المسلمین قاسم روانبخش نظراتی داشتند که در ادامه آمده است:

ورود در انتخابات خیلی جدی است . آقا فرمودند حتی اگر نظام و من را قبول ندارید در انتخابات شرکت کنید. بالاخره باید در سرنوشت کشور همه ما شرکت کنیم و افرادی را انتخاب کنیم که اصلح باشند بهترین باشند. تا آنجایی که می دانم برادر عزیزمان آقای روانبخش وجودشان در مجلس خیلی مفید است .
انشاءالله مردم هم حتما رای می دهند. ولی خب تحقیق کنند که به بهترین رای دهدند و امیدوارم که به ایشان رای بدهند. آقای روانبخش آشنای با مسائل سیاسی و اجتمائی است و ضمنا طلبه باسوادی هستند و هم اسلام شناسند و هم اینکه “العالم بزمانه لا تهجم علیه اللوابس” (یعنی آشنا و آگاه به زمانه اشتباهات به او هجوم نمی آورد)
بنده فکر می کنم شجاعت دارند و در بیان به راحتی نظرشان را می دهند چون تعارف بر نمی دارند .و باید در مجلس تعدادی از افراد باشند که خوب حرف بزنند و حرف خوب بزنند و پاکدست وپاکدامن و انقلابی باشند. در آقای روانبخش این ویژگی ها هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *