خانه / چند رسانه ای / سخنرانی دکتر پاکدل در ستاد حجت الاسلام روانبخش

سخنرانی دکتر پاکدل در ستاد حجت الاسلام روانبخش

جمعه شب ۳۰ بهمن ماه، دکتر پاکدل استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان استان یزد و همین طور رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روانبخش در شهرستان تفت میهمان ستاد شهرستان میبد بود.

دکتر پاکدل که با پیام وحدت اصولگرایان و نیروهای ارزشی و انقلابی از طرف مردم خونگرم و انقلابی تفت، اشاره کردند، در دوران نمایندگی مرحوم یحیی زاده نیز چند بار به میبد و ستاد ایشان آمده ام و افتخار من این است که کنار ایشان بوده ام.

ایشان با اشاره به خوابهای دشمنان اسلام و برنامه ریزی آنها برای براندازی و از بین بردن انقلاب اسلامی، گفت: اتاق فکر “رند” در آمریکا به این نتیجه رسیده است که:

-باید در ایران، قطب بندی های کاذب مانند افراطی و معتدل، تند رو و میانه رو، چپ و راست و … را تقویت کنیم

-جلوی پیشرفت را باید سد کنیم.

-از داخل باید تدابیری اندیشیده شود تا تقصیرها به گردن رهبر ایران و ارگان های زیر مجموعه نظامی اسلامی بیفتد.

ایشان ادامه داند، “انتخابات” برای دشمنان ما کابوسی بزرگ است و به این علت که دموکراسی را تنها برای خود می دانند، برای انتخابات در ایران برنامه ریزی های زیادی کرده اند. یعنی، یا انتخابات را برای همیشه در ایران تعطیل کنند – که از زبان کسانی مثل شیرین عبادی، این پیام بارها شنیده شده است- و یا افراد وابسته به خود را به نحوی پیروز انتخابات کنند، تا ارکان نظام را در دست گیرند…

ایشان ادامه داد؛ دشمنان ما “رهبر انقلاب” را بزرگترین سد راه خود در رسیدن به این اهداف می دانند، زیرا رهبر انقلاب روی نقطه حساسی چون “دشمن شناسی” دست گذاشته و مدام مردم را نسبت به آن مطلع و هوشیار می کند.

دکتر پاکدل در ادامه با اشاره به نا عادلانه بودن حوزه انتخاباتی در تفت و میبد عنوان کرد:

ما در شهرستان تفت جا انداخته ایم که این مشکل مربوط به مردم میبد نیست و از جای دیگری است. ما در تفت دیدگاه قرآنی داریم، و برای انتخابات به کسی رأی می دهیم که “مردمی باشد”، “دیندار باشد”، “ولایتمدار باشد” …

ایشان به نقل از “آیت الله حسنعلی” گفت: ایشان می فرمود اگر مرحوم یحیی زاده چهل بار دیگر هم برای نمایندگی کاندیدا شود ، هر چهل بار را به او رأی می دهم. آیت الله حسنعلی، انسان با بصیرت، دانشمند و عالم و با تقوایی بود و حرف بیخود نمی زد.

ایشان با بیان تفاوت های “رجل سیاسی” و “رجل سیاسی، دینی” گفت: دشمنان ما اهمیت “رجل سیاسی و دینی” را به خوبی می دانند و افراد بزرگی چون حجت الاسلام روانبخش را می شناسند. پس همه تلاش خود را برای تخریب ایشان و نرسیدن به نمایندگی در مجلس می کنند.

ایشان افزود: بنده به عنوان یک فرد دانشگاهی و کسی که ۱۵ سال است مقالات و آثار استاد را مطالعه می کنم، می گویم: دوستان میبدی باید این بزرگوار را بهتر بشناسند و برای موفقیت ایشان در انتخابات تلاش بیشتری کنند. بنده حاضرم شخصاً برای ایشان از تفت به میبد بیایم و حتی در پخش پوسترها و … کمک کنم…

این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شده بود، با دعای دکتر پاکدل به انتها رسید.

photo_2016-02-19_23-21-55

photo_2016-02-19_23-21-39

photo_2016-02-19_23-21-50

photo_2016-02-19_23-21-46

photo_2016-02-19_23-21-20

photo_2016-02-19_23-33-41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *